Lursoft news

Tagad Lursoft pieejams plašāks informācijas klāsts par Īrijā reģistrētajiem uzņēmumiem

2012. gada 26. janvāris

Lai nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas plašāku informāciju ne tikai par Latvijas, bet arī ārvalstu uzņēmumiem, Lursoft sadarbībā ar Eiropas Biznesa reģistru (EBR) papildinājis pieejamās informācijas klāstu par Īrijā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Tagad papildus jau līdzšinējai informācijai, kas bija pieejama par Īrijas uzņēmumiem, nodrošinām pieeju arī ziņām par:

  • izmaiņām uzņēmumu juridiskajā adresē;
  • uzņēmuma nosaukumu maiņu;
  • uzņēmuma maksātnespējas procesu;
  • uzņēmuma hipotēkām.

Tāpat arī tagad pieejami Īrijas uzņēmumu dibināšanas dokumenti, tai skaitā arī uzņēmumu dibināšanas līgums (ziņojums) un statūti.

Sadarbībā ar EBR Lursoft nodrošina pieeju 20 Eiropas valstu reģistriem, kas ļauj tiešsaistes režīmā pārbaudīt interesējošos datus par uzņēmumiem, ar kuriem vēlaties slēgt darījumus.

Kā liecina Lursoft apkopotā informācija, visievērojamākais Īrijas tiešo investīciju pieaugums Latvijas uzņēmumu pamatkapitālos reģistrēts tālajā 1997.gadā, kad tas sastādīja vairāk kā 17 miljonus latu, savukārt pēdējo desmit gadu laikā būtiskākais pieaugums fiksēts 2005.gadā – 7,55 milj.latu.

Īrijas investīcijas Latvijā

Vislielākais tiešo ārvalstu investīciju kritums bijis 2001.gadā, kad Īrijas tiešās investīcijas Latvijā sastādīja 7,15 milj. latu, bet šajā pašā gadā no mūsu uzņēmumu pamatkapitālu izņemto investīciju apjoms sastādīja 29,10 milj.latu, līdz ar to arī gada kopējā bilance bija ar mīnuss zīmi, proti, -21,95 milj.latu. 2001.gadā no AS Rietumu Banka pamatkapitāla Īrijas pārstāvji izņēmuši investīcijas 17,44 milj. latu apmērā, savukārt no AS Liepājas Metalurgs – 11,38 milj.latu.

Pagājušajā gadā visvairāk darījumu reģistrēts janvārī, tiesa gan, šajā mēnesī reģistrēto darījumu bilance bijusi ar mīnuss zīmi, kas nozīmē, ka no Latvijas uzņēmumu pamatkapitāliem izņemto līdzekļu apjoms bijis lielāks nekā ieguldīto. Kopējais Īrijas tiešo investīciju apjoms Latvijas uzņēmumos pagājušajā gadā sastādījis 12,42 tūkstošus latu (ieguldīti 279,72 tūkst. latu, 267,30 tūkst.latu no uzņēmumu pamatkapitāliem izņemti).

Papildu informācija:

Eiropas Biznesa reģistrs: http://www.lursoft.lv/eiropas_biznesa_registrs.html

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*