Lursoft news

Lursoft aicina uzņēmumus pieteikt dalību kampaņai „Uzslavē labu servisu!”

2012. gada 26. janvāris

Jau astoto gadu marts tiek pasludināts par Laba servisa mēnesi, kurā ikviens var novērtēt labu servisu un uzslavēt uzņēmumus, iestādes un to darbiniekus.

Kampaņā „Uzslavē labu servisu!” var piedalīties jebkurš uzņēmums un iestāde. Pieteikšanās kampaņai notiek līdz 15.februārim, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā www.labsserviss.lv. Dalības maksa kampaņā ir 25 Ls (bez PVN). Kampaņas laikā apkalpošanas vietās ikviens varēs izvietot atribūtus, kas aicina uzslavēt labu servisu.

Sākot ar 1.martu klienti Jūs varēs uzslavēt:

  • Labsserviss.lv mājas lapā ierakstot pozitīvo atsauksmi uzslavu formā;
  • Zvanot uz informatīvo tālruni 1188;
  • Jūsu apkalpošanas vietās aizpildot anketu (ja esat izvēlējušies pie sevis izvietot aptaujas kastes ar anketām).

Kampaņu veido divas vienlīdz svarīgas sadaļas – sabiedrības uzslavas, kas tiek izteiktas visu marta mēnesi par dalībniekiem, kas snieguši izcilu klientu servisu, un klientu servisa novērtējums, ko veic DIVE Latvija.

Sadabībā ar LTRK arī šogad norisināsies nozīmīga kampaņas sadaļa – tiks meklētas sabiedrībai un uzņēmumiem draudzīgākās valsts iestādes, aktualizējot klientu servisa jautājumu tieši valsts iestādēs un organizācijās.

Šogad kampaņai jau pieteikušies tādi uzņēmumi un iestādes, kā Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, City Fitness, VTU Valmiera, Lāči, Dardedze hologrāfija, Kinoteātris Cinamon, Nordea, Mobilly u.c.

2011.gadā kampaņā piedalījās 127 uzņēmumi ar vairāk kā 1 300 apkalpošanas vietām visā Latvijā.

Papildu informācija:

Informācija par kampaņas norisi: http://www.labsserviss.lv/index.php?id=10676

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*