Lursoft news

Lursoft tagad piedāvā arī informāciju par Maķedonijā reģistrētajiem uzņēmumiem

2011. gada 20. decembris

Papildinot Eiropas Biznesa reģistrā (EBR) pieejamo valstu sarakstu, Lursoft saviem klientiem tagad piedāvā arī informāciju par Maķedonijā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Par Maķedonijā reģistrētajiem uzņēmumiem pieejamā informācija turpmāk Jums ļaus pārliecināties par savu sadarbības partneru uzticamību un līdzšinējo darbību. Pieejamā informācija par Maķedonijā reģistrētajiem uzņēmumiem:

  • uzņēmuma reģistrācijas numurs;
  • uzņēmuma statuss;
  • uzņēmuma tiesiskā forma;
  • reģistrācijas datums;
  • pamatkapitāls;
  • pēdējā gada pārskata iesniegšanas datums;
  • adrese.

Sadarbībā ar EBR Lursoft tiešsaistes režīmā patlaban nodrošina pieeju 20 Eiropas valstu reģistriem, kas, savukārt, nozīmē, ka Jums ir pieejama aktuālākā un uzticamākā informācija par saviem klientiem un biznesa partneriem.

Par Maķedonijas biznesa vidi

Kā liecina ārvalstu ekspertu apkopotā informācija, pēc neatkarības atgūšanas Maķedonija bija viena no vismazāk attīstītajām Dienvidslāvijas republikām. Lai gan oficiālajos dokumentos atspoguļotais bezdarba līmenis Maķedonijā ir virs 30%, eksperti uzsver, ka ar šo rādītāju tiek krietni pārspīlēts, ņemot vērā pelēko ekonomiku, kas pēc aplēsēm aizņem aptuveni 20% no valsts IKP.

Lai nodrošinātu makroekonomisko stabilitāti, valsts piekopj piesardzīgu monetāro politiku, kā rezultātā Maķedonijā 2010.gadā IKP pieaugums bijis neliels, bet toties pozitīvs. Pērn Maķedonijas eksporta apjoms sastādīja 3,332 miljardus USD, kas ir par 0,646 miljardiem USD vairāk nekā 2009.gadā. Lielākie Maķedonijas eksporta tirgi 2010.gadā – Vācija (20,2%), Itālija (7,1%), Bulgārija (7,1%), Grieķija (6,4%). Visbiežāk Maķedonija eksportējusi pārtikas, dzērienu, tabakas, tekstila, dzelzs un tērauda izstrādājumus.

Salīdzinot ar 2009.gadu, pērn importa apjoms Maķedonijā pieaudzis par 0,433 miljardiem USD, sasniedzot 5,275 miljardus USD. Visbiežāk uz Maķedoniju importētas mašīnas un iekārtas, automašīnas, ķīmiskās vielas, kurināmais un pārtikas produkti, savukārt lielākie importētāji bijuši no Vācijas (11,5%), Krievijas (11,1%), Grieķijas (8,3%), Bulgārijas (8,2%), Lielbritānijas (7%), Turcijas (5,1%) un Itālijas (5,1%).

Maķedonijas IKP pieaugums uz 1 iedzīvotāju

2010.gadā 0,7%

2009.gadā -0,9%

2008.gadā 5,0%

IKP sadalījums pēc nozares 2010.gadā

8,7% – lauksaimniecība

22,1% – rūpniecība

69,2% – pakalpojumi.

Maķedonijas budžets 2010.gadā

Ieņēmumi: 3,088 miljardi USD

Izdevumi: 3,317 miljardi USD

 

Informācijā par biznesa vidi Maķedonijā izmantoti http://www.indexmundi.com pieejamie statistikas dati.

 

Informāciju par Maķedonijā un pārējās Eiropas valstīs reģistrētajiem uzņēmumiem pieejama gan Lursoft abonementiem, gan lielāko internetbanku lietotājiem.

Papildu informācija:

Eiropas Biznesa reģistrs: http://www.lursoft.lv/eiropas_biznesa_registrs.html

Oficiālā Eiropas Biznesa reģistra mājas lapa: http://www.ebr.org

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*