Lursoft news

Klientu portfelis piedāvā jaunumu – PVN reģistra monitoringu

2011. gada 2. decembris

Sākot ar š.g. decembri Klientu portfelis piedāvā jaunumu – PVN reģistra monitoringu.

Piesakoties jaunajam pakalpojumam, turpmāk Jūsu rīcībā būs vēl plašāka informācija par klientiem un sadarbības partneriem, jo būsiet pirmie, kuri uzzinās par subjekta (juridiskas vai fiziskas personas) reģistrēšanu vai izslēgšanu no PVN reģistra.

Klientu portfelis ikreiz, kad PVN reģistrā tiks fiksētas izmaiņas Jums interesējošo subjektu statusā, uz e-pastu nosūtīs paziņojumu par veiktajām izmaiņām. Informācijai par izmaiņām klientu sarakstos variet sekot līdzi arī savā Klientu portfelī internetā.

Klientu portfelis ir universāla darba virsma, ar kuras palīdzību varat ērti pārvaldīt savu klientu datu bāzi. Izmantojot Klientu portfeli, savu klientu datu bāzi varat grupēt vairākos sarakstos un pievienot tiem pakalpojumus. Patlaban Klientu portfelis nodrošina šādus monitoringa veidus:

  • maksātnespējas monitoringu;
  • reģistrācijas datu izmaiņu monitoringu;
  • uzņēmumu likvidācijas un reorganizācijas monitoringu;
  • komercķīlu monitoringu;
  • fizisko personu monitoringu;
  • PVN reģistra monitoringu.

Lai iepazītos ar Klientu portfeļa sniegtajām iespējām, piedāvājam Jums bezmaksas demonstrāciju. Pieteikties demonstrācijai iespējams, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Papildu informācija:

Par Klientu portfeli: http://www.lursoft.lv/klientu-portfelis.html

Klientu portfelis: https://www.klientuportfelis.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.