Lursoft news

Lursoft stāstīs par mazkapitāla SIA reģistrēšanas iespējām

2011. gada 3. novembris

11. un 12. novembrī Ķīpsalā notiks 3. Latvijas Nacionālā izstāde darbam un karjeras iespējām “Darbs EXPO 2011”, kurā varēs uzzināt par aktuālajiem nodarbinātības pasākumiem, darbā iekārtošanās, profesionālās apmācības un pārkvalifikācijas iespējām Latvijā un Eiropā. Izstādes akcents – jauniešu iespējas iekļauties darba tirgū un uzņēmējdarbībā.

Izstādes ietvaros 11.novembrī no plkst. 14:30 – 15:30 Lursoft piedāvās informatīvu bezmaksas semināru, kura laikā stāstīs par aktuālajiem jautājumiem saistībā ar mazkapitāla SIA reģistrēšanu.

Kopš pagājušā gada maija ikviens var reģistrēt SIA ar 1 latu lielu pamatkapitālu un šo iespēju izmantojis jau ievērojams skaits jauno uzņēmēju, ko apliecina arī dati – vidēji ik mēnesi tiek reģistrēts aptuveni 1000 jaunu SIA ar pamatkapitālu robežās no 1 līdz 1 999 latiem.

Semināra laikā būs iespēja uzzināt, kā reģistrēt mazkapitāla SIA, un kādas ir mazkapitāla SIA priekšrocības un trūkumi salīdzinot ar citām uzņēmējdarbības formām. Iegūsiet informāciju, kā analizēt nozari, kurā vēlaties uzsākt uzņēmējdarbību un izvērtēt savus konkurentus un sadarbības partnerus, kā arī uzzināsiet, kas jāņem vērā, slēdzot darījumus. Tāpat arī gūsiet informāciju, kuros reģionos mazkapitāla SIA tiek reģistrēti visvairāk un vai iespēju reģistrēt SIA ar 1 latu lielu pamatkapitālu izmanto tikai personas, kuras iepriekš nav bijušas iesaistījušās biznesā.

Papildu informācija:

Izstāde Darbs EXPO 2011: http://www.bt1.lv/bt1/dki/?link=00100000

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.