Lursoft news

News.lv tagad pieejamas arī NASDAQ OMX Riga ziņas

2011. gada 13. jūlijs

Paplašinot portālā www.news.lv pieejamo izdevumu klāstu, no šī gada jūlija ikvienam portāla apmeklētājam piedāvājam lasīt arī NASDAQ OMX Riga ziņas.

NASDAQ OMX Riga ziņas ir noderīgs palīgs tiem, kuri interesējas par biznesa norisēm Latvijā – ar biržas ziņu starpniecību varēsiet iepazīties ar uzņēmumu paziņojumiem, vērtspapīru notikumiem, akcionāru sapulcēm u.c. būtiskām aktualitātēm.

Portālā www.news.lv patlaban pieejami vairāk nekā 60 dažādi preses izdevumi, tai skaitā gan reģionālie, gan centrālie, kā arī ziņu aģentūras BNS ziņas un Latvijas pašvaldību jaunumi. Lasītājiem piedāvājam ne tikai jaunākās ziņas, bet arī vairāk kā 4,4 miljonus liels rakstu arhīvs, kurā atrodamas ziņas sākot no 1993.gada.

Papildus rakstu arhīvam aicinām izmantot arī citas www.news.lv sniegtās iespējas:

Informācijai:

Vērtspapīru birža NASDAQ OMX Riga ir vienīgais licencētais regulētā vērtspapīru tirgus organizētājs Latvijā. NASDAQ OMX Riga galvenais uzdevums ir nodrošināt vērtspapīru tirdzniecību, kā arī gādāt par to, lai tirgus būtu atklāts un caurspīdīgs, lai visiem ieguldītājiem tirgus informācija būtu vienādi pieejama.

Kopš 2004.gada aprīļa NASDAQ OMX Riga ir Ziemeļvalstu-Baltijas biržu alianses NOREX biedrs.

Uz tikšanos News.lv!

Papildu informācija:

Laikrakstu bibliotēka:http://www.news.lv

Nasdaq OMX Riga ziņas: http://news.lv/NasdaqOMX

Nasdaq OMX Riga mājas lapa: http://www.nasdaq.com

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*