Lursoft news

Lursoft piedāvā jaunu pakalpojumu – Uzņēmumu salīdzināšana

2011. gada 23. maijs

Lursoft izstrādājis jaunu pakalpojumu – “Uzņēmumu salīdzināšana” –, kas turpmāk Jums ļaus daudz ērtākā veidā ne tikai iegūt būtiskāko finanšu informāciju par interesējošajiem uzņēmumiem, bet arī vienlaicīgi to salīdzināt.

Lai pieņemtu izsvērtus un veiksmīgus biznesa lēmumus, uzņēmējam nepieciešama uzticama un aktuāla informācija, tādēļ Lursoft saviem klientiem piedāvā pakalpojumu “Uzņēmumu salīdzināšana”, ar kura palīdzību iespējams gan salīdzināt vairāku uzņēmumu (kopskaitā līdz 4 uzņēmumiem) finanšu informāciju, gan izvērtēt interesējošo nozaru attīstības tendences.

Pakalpojums “Uzņēmumu salīdzināšana” piedāvā:

  • vienkopus apkopotus uzņēmumu vispārējos datus (piemēram, pamatkapitālu, komercķīlās reģistrētā nodrošinātā prasījuma maksimālo kopsummu, faktu par maksātnespēju u.tml.);
  • izvēlēto uzņēmumu finanšu datus (piemēram, datus par likviditāti, maksātspēju, peļņu u.tml.);
  • izvēlēto uzņēmumu reitingus.

Lai sniegtā informācija būtu pārskatāmāka, uzņēmumu un nozaru rādītāji tiek atspoguļoti arī grafiskā veidā.

Tikai līdz Jāņiem Lursoft abonementiem pakalpojumu “Uzņēmumu salīdzināšana” piedāvājam par īpaši izdevīgu cenu – 8,90 Ls.

Pakalpojums pieejams “Lursoft” abonentiem, kā arī internetbanku AS “Swedbank”, AS “SEB Banka”, AS “Norvik Banka”, Nordea banka, AS “Latvijas Krājbanka”, Citadele banka, DnB NORD banka lietotājiem.

Papildu informāciju par pakalpojumu “Uzņēmumu salīdzināšana” iespējams saņemt, zvanot uz “Lursoft” Klientu apkalpošanas nodaļu pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Papildu informācija:

Par Uzņēmumu salīdzināšanu: http://www.lursoft.lv/uznemumu-salidzinasana.html

Paraugs pakalpojumam “Uzņēmumu salīdzināšana”: /uploads/uznemumu-salidzinasana-paraugs.pdf

Lursoft Analītiskie pakalpojumi: http://www.lursoft.lv/analitiskie_pakalpojumi.html

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*