Lursoft news

Piesakies Klientu portfelim un monitorē 50 savus klientus bez maksas

2011. gada 9. marts

Lai organizētu savu klientu sarakstus, uzņēmumi izmanto visdažādākos klientu pārvaldības rīkus, kuru iespējas nereti ir ierobežotas (piemēram, ar sarakstiem vienlaicīgi var strādāt tikai viens darbinieks vai arī datu bāze pieejama tikai no viena biroja datora), tādēļ Lursoft, rūpējoties par uzņēmēju ērtībām, ir izveidojis universālu darba virsmu – www.klientuportfelis.lv – ar kuras palīdzību savu klientu sarakstus turpmāk varēsiet pārvaldīt daudz ērtāk un modernāk.

Izmantojot Klientu portfeli, Jūs varat:

  • elektroniskā formātā uzglabāt savu klientu datu bāzi;
  • grupēt klientus dažādos sarakstos;
  • klientu sarakstos un kartiņās veikt darbam nepieciešamās piezīmes;
  • klientu sarakstiem pievienot monitoringa pakalpojumus.

Lai Jūs varētu ērti sekot līdzi izmaiņām savu klientu datos, piedāvājam izmantot monitoringa pakalpojumus. Ar Klientu portfeļa monitoringu palīdzību varat sekot līdzi aktuālākajiem notikumiem izveidotajos klientu sarakstos – saņemt paziņojumus par uzņēmumu reorganizāciju, likvidāciju, maksātnespēju vai izmaiņām to reģistrācijas datos.

Patlaban, piesakoties Klientu portfelim, piedāvājam Jums monitorēt 50 savus klientus bez maksas. Piesakoties monitoringam, bez maksas iegūsiet informāciju par klientu aktuālajiem maksātnespējas notikumiem.

Lai iegūtu plašāku informāciju par iespējām savā ikdienas darbā varat izmantot Klientu portfeļa sniegtās priekšrocības, piedāvājam pakalpojuma bezmaksas demonstrāciju Jums izdevīgākajā laikā un vietā. Lai pieteiktos demonstrācijai, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67844300 vai rakstiet e-pastu uz info@lursoft.lv.

Papildu informācija:

Kā sekot izmaiņām klientu datos: https://www.klientuportfelis.lv/ka-sekot-izmainam-datos

Klientu portfelis: https://www.klientuportfelis.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.