Lursoft news

Zināmi inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2010” uzvarētāji

2010. gada 7. oktobris

Vakar, 6.oktobrī, norisinājās inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2010” noslēguma pasākums, kura laikā tika paziņoti uzvarētāji, kuri saņēma pasākuma rīkotāju un atbalstītāju balvas savas idejas realizēšanai.

Pieteikto 677 biznesa ideju konkurencē pirmo vietu, saņemot 5000 latu lielu naudas balvu, ieguva Jāņa un Ērika Zaharana ideja par gudras velonovietnes izveidi. Abu jauniešu izstrādātā ideja paredz ieviest velonovietnes, kuras pasargās velosipēdus no to aizdzīšanas.

Otro vietu un 3000 latu lielu atbalstu savas idejas realizēšanai ieguva Oļega Dorofejeva, Kaspara Dambja un Sergeja Škuratova ideja par jauna veida sporta automobiļu iekšdedzes dzinēju elektroniskās vadības iekārtu ražošanu, savukārt trešo vietu un 1000 latu lielu naudas balvu saņēma Ričarda Fomrata, Jāņa Ābeles, Inas Laizānes un Kristīnes Aizpurietes ideja par speciāla suņu dzeramtrauka izveidi, kas paredzēts mājdzīvnieka dzirdināšanai ceļojuma laikā automašīnā vai citā transporta līdzeklī.

Speciālbalvu “Inovatīva eko-inovācijas ideja”, kas garantē 1000 latu lielu atbalstu savas idejas ieviešanai, saņēma Jevgēnija Bušina un Līvas Bankas ideja par inovatīvu matraci ar siena pildījumu.

“Lursoft” speciālbalvas ieguva gan inovatīvā siena matrača idejas autori un brāļi Zaharani, kuri ir apņēmības pilni Latvijā ieviest gudrās velonovietnes, gan konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji.

Informācijai:

Šis bija jau ceturtais gads, kad norisinājās inovatīvo biznesa ideju konkurss “Ideju kauss”, kas ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam dod iespēju realizēt savu biznesa ideju un iegūt uzņēmējdarbības uzsākšanai nepieciešamās zināšanas, kontaktus un finansējumu. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanu, tādejādi sekmējot Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Konkursu “Ideju kauss 2010” organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar rīkotājpartneri Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu.

Papildu informācija:

Ideju kauss: www.idejukauss.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*