Lursoft news

Lursoft aicina atbalstīt Labestības dienu 2010

2010. gada 28. maijs

Jau ceturto gadu tiek organizēta Labestības diena, kas kļuvusi par simbolu cilvēku sirsnībai un iejūtībai. Līdz šim, pateicoties organizētajām Labestības dienām, ir sniegta palīdzība 135 bērniem. Arī šogad mēs varam būt vienoti un sniegt bērniem iespēju redzēt, dzirdēt un staigāt.

Labestības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti, palīdzot viņiem dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

2010.gada Labestības dienā tiek aicināts palīdzēt bērniem, kuriem iedzimtu slimību vai traģisku nelaimes gadījumu dēļ ir nepieciešama sarežģīta ārstniecība un rehabilitācija. Lai Lana (1,5 gadi) dzirdētu, Rolands (3 gadi) redzētu, Anna (19 gadi) staigātu un Vladislavs (5 gadi) dzīvotu, ir nepieciešami 33 646,34 lati.

Par Rolandu. Rolands piedzima priekšlaicīgi. Ārsti noteica diagnozi – neiznēsāta bērna retinopātija, tīklenes atslāņošanās 5. pakāpē, kas nozīmē, ka puisītis ir neredzīgs. Tagad Rolandam ir trīs gadi. Viņš nestaigā, nesēž un nerāpo. Tikai pēc vairākām rehabilitācijām zēns iemācījies gultiņā nostāties uz savām kājām. Pēc divām pārciestām operācijām mazais jau jūt saules gaismu! Lai Rolands redzētu, viņam Pēterburgā jāveic acu tīklenes operācija. Lai to paveiktu, nepieciešami 1800 lati!

Par Lanu. Lanai ir tikai pusotrs gadiņš un viņa ir aktīva maza meitene,  kura diemžēl  nedzird māmiņas balsi. Uzreiz pēc Lanas dzimšanas viņai tika noteikta diagnoze – abpusēja sensoneirāla izteikti smagas pakāpes vājdzirdība. Meitenei  ir lineārais dzirdes aparāts, taču tas pastiprina katru troksni un mazajai rada vēl lielākas ciešanas. Ģimene Lanu ik nedēļu ved uz dzirdes centru, taču bez digitālā dzirdes aparāta meitene runāt neiemācīsies. Viņai nepieciešams digitālais dzirdes aparāts. Lai Lana dzirdētu, nepieciešami 2200 lati!

Par Annu. Annai ir deviņpadsmitgadīga jauniete, kura lieliski zīmē, glezno, veido animācijas filmas un sapņo kļūt par mākslinieci! Jau vairākus gadus Anna zīmē labdarības apsveikumu kartiņas. Taču viņas sapņiem ir šķēršļi  – Anna nespēj pārvietoties pati, bez palīgierīcēm. Anna pasaulē nāca ļoti smagi, pēc  piedzimšanas ārsti konstatēja asinsizplūdumu galvā un noteica smagu diagnozi – bērnu cerebrālā trieka un smadzeņu bojājums. Ģimene darījusi visu iespējamo, lai viņu meita reiz pati varētu staigāt. Minhenes ortopēdiskajā klīnikā Anna saņēmusi cerību, ka operācija, kurā viņai koriģēs kāju muskuļus, dos iespēju viņai iet patstāvīgi. Palīdzēsim Annai staigāt! Lai to paveiktu, nepieciešami 23 895,34 lati!

Par Vladislavu. Vladislavs ir aktīvs un dzīvespriecīgs puika, viņš apmeklē bērnudārzu un pat lasa dzeju. Vladislavam piedzimstot ārsti noteica diagnozi – bērnu cerebrālā trieka. Pēc diviem rehabilitācijas kursiem NRC ”Vaivari” zēns sāka staigāt, taču vēl aizvien viņam ir koordinācijas problēmas, mazkustīga ir kreisā roka un kājiņa. Ģimene ik nedēļu ved zēnu uz īpašām rehabilitācijas nodarbībām, ar katru nodarbību viņš iemācās aizvien vairāk un šoziem pat nostājies uz slidām. Lai Vladislavam attīstība notiktu straujāk, nepieciešams  arī īpašs rehabilitācijas kurss starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā . Lai Vladislavs saņemtu šo rehabilitāciju  nepieciešams 5751 lats!

Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā Ziedot.lv, zvanot uz labestības tālruni 90006383 (maksa par zvanu 1 Ls), ziedojumu kastītēs Swedbank filiālēs vai Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā, kā arī Labestības dienā 30.maijā pie Kongresu nama Kronvalda parkā.

Projektu īsteno: LNT, Swedbank un Ziedot.lv.

Papildu informācija:

Ziedot.lv: http://www.ziedot.lv/lv/project/884

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.