Lursoft news

Jāņa Maizīša publicitāte pēdējos trīs mēnešos pieaugusi

2010. gada 20. aprīlis

Pagājušajā nedēļā sabiedrībā lielu rezonansi ieguva ceturtdienas notikumi Saeimā, kad trešajam termiņam netika ievēlēts pašreizējais Ģenerālprokuratūras vadītājs Jānis Maizītis. Notikums tika plaši apspriests masu medijos, kā rezultātā aprīlī ir pieaugusi ģenerālprokurora publicitāte presē.

Guļāns: Maizītim būs ļoti grūti iegūt politiķu atbalstu

Kā liecina Laikrakstu bibliotēkas www.news.lv dati, pēdējā gada laikā Jānis Maizītis presē pieminēts 543 reizes. Līdz šim visvairāk publikāciju, kurās pieminēts pašreizējais ģenerālprokurors, bijis janvārī –115 raksti –, kad J. Maizītis paziņoja par savu lēmumu atkārtoti kandidēt uz ģenerālprokurora amatu. Kā 7.janvārī ziņoja BNS, Maizīti par kandidēšanu pamudinājuši izšķirties kolēģi un vēlēšanās novest iesākto krimināllietu izmeklēšanu līdz galam. Šajās pašās dienās atklātībā arī nonāca ziņa, ka Maizītim uz ģenerālprokurora amatu uzradies konkurents – bijušais prokurors Akmeņkalns (15.01.2010., BNS), bet bijušais Augstākās tiesas vadītājs Andris Guļāns izteica viedokli, ka J. Maizītim būs ļoti grūti iegūt politiķu atbalstu.

Publikāciju skaita dinamika par Jāni Maizīti

Savukārt martā tika oficiāli paziņots par Jāņa Maizīša kandidēšanu uz Ģenerālprokuratūras vadītāja amatu, līdz ar to presē tika sniegti vērtējumi par J. Maizīša līdzšinējo profesionālo darbību, kā arī apspriestas ģenerālprokurora tikšanās ar vadošo partiju pārstāvjiem.

Publicitātes TOPā J. Maizītis šomēnes apsteidz gan Šleseru, gan Ušakovu

Lursoft ik mēnesi apkopo datus par personu publicitāti aizvadītajā mēnesī, sastādot TOP 10.

Lai arī aprīlis vēl nav galā, līdz 20.datumam Jānis Maizītis ar 149 publikācijām ir ierindojies Fizisko personu publicitātes TOPa 4.vietā, apsteidzot tādus pastāvīgos TOPa līderus kā Nilu Ušakovu un Aināru Šleseru.

Papildu informācija:

Jāņa Maizīša publicitāte: http://news.lv/publicity/Maizitis-Janis
“Lursoft” laikrakstu bibliotēka: http://www.news.lv
“Lursoft” Publicitātes indekss: http://news.lv/publicity

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*